O nas

Historia firmy sięga roku 1976. Wtedy to Stanisław Kudela jako pierwszy z rodziny, w której kultywuje się tradycje meblarskie założył zakład stolarski. Ale tradycje Mebli Kudela są tak odległe jak odległe są tradycje meblarstwa w Kalwarii Zebrzydowskiej. To właśnie z meblami z tego miasta, które utożsamiane są z najwyższą jakością, funkcjonalnością i niepowtarzalnym stylem, uznawanym przez wielu za dzieła sztuki nasza firma jest kojarzona.

Dlatego nasze meble przeznaczone są dla ludzi wymagających, którzy poszukują w meblach możliwości wyrażania własnego nieprzeciętnego stylu. Udaje się nam temu zadaniu sprostać dzięki bacznemu wsłuchiwaniu się w indywidualne potrzeby naszych klientów. Dlatego nie ograniczamy się do proponowania gotowych zestawów mebli, ale realizujemy także pomysły i życzenia naszych nabywców tak, aby były indywidualnie dopasowane do pomieszczeń i nadawały im wyjątkowy charakter.

Dzięki temu dostarczamy na rynek meble wysoko oceniane zarówno pod względem atrakcyjnej stylizacji jak i jakości wykonania. W tym celu do produkcji naszych mebli używamy

znakomitej jakości materiałów, ze szczególnym uwzględnieniem litego drewna i naturalnej okleiny zapewniającej wysoką jakoąć i standard, na jaki postawił ponad 30 lat temu Stanisław Kudela.

Dbamy również o to, aby firma Kudela cały czas miała charakter rzemieślniczej firmy odwołującej się do bogatych kalwaryjskich tradycji. Jest to jedna z cech, która umożliwia nam elastyczne i profesjonalne podejście do stawianych nam zadań.

Nasza oferta została ukierunkowana na wysokiej klasy meble do kompleksowego aranżowania salonu, jadalni, kuchni, garderoby oraz inne.

Meble Kudela są szczególnie doceniane na rynku województw: małopolskiego i śląskiego, ale jesteśmy przygotowani do pozyskania klientów na rynku ogólnokrajowym i Europejskim.


Serdecznie zapraszam do współpracy
Maria Kudela

Copyright © 2010 Meble Kudela     design by M5